Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Bodrum Hakkari uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Hakkari bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Hakkari Uçak Bileti

Bodrum Hakkari Uçak Bileti

Türkiye’nin doğu sınırlarını oluşturan şehirlerden biri olan Hakkari, yıllar boyunca stratejik bir öneme sahip bir il olarak varlığını sürdürdü. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin izini taşıyarak günümüze kadar ulaşan kent, bugün tarihsel sürecine eşlik eden mimarileri ve arkeolojik değerleri ile ilgi çekicidir. Bulunduğu bölgenin doğal güzelliği ile de ön plana çıkan Hakkari, ülkemizde yayla turizminin aktif olduğu noktalardan biridir.

Zap Vadisinin derin yamaçlı eteklerine kurulu olan şehir, bu özelliğini manzarası ile sergiler. Hakkari şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan Cennet Cehennem Vadisi şehrin önemli doğal güzellikleri arasında yerini alır. Bölgede yetişen mantarlarının oldukça lezzetli olduğu bilinen vadi, dört mevsimi bir arada yaşatır. Dünyanın ilginç köşelerinden biri olan vadinin bir tarafı dev buzullar, diğer tarafı ise alabildiğince yeşillik ile çevrilidir. Şehrin en çok rağbet gören noktalarından biri olan Cennet Cehennem, aynı zamanda ülkemizin sıklıkla tercih edilen kamp alanlarından biridir. Doğaseverlerin uğrak noktalarından biri olan vadi, trekking, kaya tırmanışı ve dağcılık içinde elverişlidir.

Bodrum Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Bodrum Hakkari bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.