Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Hakkari’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 15 dakikadır.

Eskişehir Hakkari uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Hakkari Uçak Bileti

Eskişehir Hakkari Uçak Bileti

Derin ve uzun Zap Vadisinin yamaçlarına kurulu olan Hakkari, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Uzun yıllara dayanan geçmişi neticesinde şehir içinde ve çevresinde farklı medeniyetlere ait değişik eserler barındıran Hakkari, tarihi ile olduğu kadar kültürel özellikleriyle de dikkat çekicidir.

Berçelan Yaylasında bulunan Seyithan Gölü, şehrin doğal güzellikleri arasındadır. Uzunca bir yayla etrafındaki göl, şehrin turizm bölgelerinden birini temsil eder. Halk arasında ‘Dez Vadisi’ olarak da adlandırılan Cennet Cehennem Vadisi, ‘Avaspı’ adı verilen suyu ile oldukça ünlüdür. Yüksek bir vadi olan bölgenin üst kısmında yayla yer alır. Yaylanın alt kesimlerinde ise Cehennem olarak da nitelendirilen buzullar bulunur. Hakkari’nin ünlü Cilo Dağlarında yer alan bölge, eşsiz bir güzelliğe ev sahipliği yapar.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde yer alan Şemdinli Köprüsü, oldukça eski bir tarihe dayanır. Şemdinli Nehri üzerinde bulunan köprünün pek çok yerinde farklı uygarlıklara ait motifler göze çarpar. Tarihi açıdan oldukça önemli bir yer tutan Şemdinli Köprüsü, moloz taşlardan oluşan tek gözlü bir yapıdadır.

Eskişehir Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı