Çok ucuz fiyatlarla Isparta Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Hakkari’ye haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 30 dakikadır.

Isparta Hakkari uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Isparta Hakkari Uçak Bileti

Isparta Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Hakkari, Güneydoğu’nun uzun ve derin Zap Vadisi yamacına kuruludur. Geçmişten beri önemli yolların kavşak noktası üzerinde yer almasının yanı sıra şehir İran, Mezopotamya ve Anadolu üçgenini oluşturur. Coğrafi konumu neticesinde Hakkari, Türklerin eline geçene dek farklı kültür ve dinlerin yerleşim bölgesi olması ile büyük bir mirasa sahiptir.

Biçer mahallesindeki Meydan Medresesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 1984 yılında gerçekleştirilen kapsamlı restorasyon döneminden sonra hizmete açıldı. Medresenin giriş kapısında yapının hangi tarihler arasında tamamlandığı ve eser hakkında genel bilgi bulunur. Hakkari hükumetinin önemli yöneticilerinden olan İzzetin oğlu İbrahim Bey tarafından inşa edilen yapı, Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin eşsiz güzelliklerinden biridir. Yapı çok eski yıllara ait olsa da, tadilat döneminden sonra 18. 19. yüzyıl işlemeleri ile beraber zengin bir hal aldığı görülür. Yan yana geçen odalardan oluşan ve geniş bir avlusu bulunan Meydan Medresesi, aynı zamanda yöre halkının eski çağlardan beri önemli bir kültürünü teşkil eder.

Isparta Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Isparta Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı