Çok ucuz fiyatlar ile Adıyaman Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Adıyaman’dan Hatay’a günlük en az bir uçak seferi vardır. Uçuş süresi ise aktarmalar da göz önüne alındığında 6 saat 40 dakika sürmektedir.

Adıyaman Hatay uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Hatay’a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Hatay uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Hatay uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Hatay Uçak Bileti

Adıyaman Hatay Uçak Bileti

Köklü tarihi ile kültürlerin ve dinlerin buluştuğu nokta olan Hatay‘da gezip görme isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birisi olan St. Pierre Kilisesi taban mozikleri ile dikkat çeken Hatay’ın çne çıkan tarihi miraslarından. Tarihi Hatay Uzun Çarşı ise Hatay’a özgü geleneksel el sanatları örneklerinin sergilendiği ve hediyelik eşya alabileceğiniz, keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yer. Şifalı suları ile bilinen Erzin Başlamış Kaplıcaları ve Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları uğramak isteyebileceğiniz yerlerden. Vespasianus ve Titus Tüneli ise Roma döneminden kalma oldukça rağbet gören bir tarihi yapı. 130 metre uzunluğundaki tünel doğal bir yarık. Hatay’a gittiğinizde mutlaka gezi notlarınıza eklemenizi öneririz.

Dünyanın en büyük mozaik müzelerinden birisi Antakya’dadır. Antakya Mozaik Müzesi’nde birbirinden ilginç eserler görebilirsiniz. Ayrıca Mozaik Müzesi’ne gitmişken Antakya Cam Müzesi’ne de uğramayı unutmayın. Hatay, aynı zamanda pek çok tarihi kaleye ev sahipliği yapmış geçmişi oldukça köklü bir yer. Bu tarihi kaleler arasında; Koz Kalesi, Darbısak Kalesi, Antakya Kalesi, Payas Kalesi gibi yapılar var. Denize girmek ve güzel zaman geçirmek isteyenler ise Samandağ Sahili ve Çevlik Plajı’na uğrayabilirler.

Adıyaman Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, SunExpress hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Hatay’a ya da Hatay’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Adıyaman Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.