Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 20 dakikadır.

Balıkesir Hatay uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Hatay Uçak Bileti

Balıkesir Hatay Uçak Bileti

Hatay, Türkiye’de çok farklı bir yere sahip şehirdir. Aynı anda hem ezan okunan, hem de buna kilise çanlarının eşlik ettiği görkemli şehir, büyük bir kozmopolit merkezidir. Harbiye Defne (Daphne) Koruluğu, şehrin simgesi olan Defne Ağacından geliyor. Apollon ve Daphne’nin aşk hikayesini konu anlatan koruluk, doğal zenginliği ile oldukça ilgi çekicidir. Habibi Neccar Cami, Roma döneminde Pagan Tapınağı, Bizans döneminde ise kilise olarak kullanılmıştır. İslam ordularının şehri ele geçirmesi ile birlikte ilk olarak kilise, camiye dönüştürülmüş ve Anadolu’daki ilk cami olarak kullanılmaya başlanmıştır. Aziz Simon Manastırı (St. Simone Manastırı) Antakya’nın en bilindik yapıları arasındadır. Antakya-Samandağ arasında bulunan manastır, M. S. 6. yüzyılda inşa edilmiştir. Aziz Simon Manastırı kenti ziyaretiniz sırasında gezmekten keyif alacağınız yerler arasındadır. Pierre Kilisesi, dünyanın ilk katolik kilisesi özelliğine sahiptir. Burası aynı zamanda Hristiyanlığı yaymak için yapılan, gizli toplantılar için kullanılan merkezlerden biridir. İnanç turizminin başkenti olan Hatay’da Aziz Pavlus Ortodoks Kilisesi de oldukça önemlidir.

Balıkesir Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları ucuz uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Balıkesir Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.