Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 15 dakikadır.

Erzincan Hatay uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Erzincan Hatay ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Hatay Uçak Bileti

Erzincan Hatay Uçak Bileti

Medeniyetler ve kültürler beşiği olan Hatay, Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biridir. İlk dönemlerinden beri oldukça stratejik bir öneme sahip olduğu görülen kent tarihsel yönü ve yüzyıllara dayanan kültürel kimliği ile önemli bir yer tutar. Yaz aylarının gelişi ile beraber kıyı şeridindeki ilçeleri hareketlenmeye başlayan kent, aynı zamanda markalaşan bir gastronomi merkezidir.

Hatay gezilip görülecek yerler bakımından bugün oldukça geniş bir içeriğe ev sahipliği yapıyor. Bunların başında gelen Habib-i Neccar Cami Anadolu’nun ilk camisidir. Muhteşem mimarisinin yanı sıra heybetli bir mirasa ev sahipliği yapan yapı, asırlar boyunca Hristiyanlık ve İslam uygarlıkları arasında el değiştirdi.

Erzincan Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express ve Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Erzincan Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı