Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 5 dakikadır.

Kastamonu Hatay uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu  Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Hatay Uçak Bileti

Kastamonu Hatay Uçak Bileti

İçinde büyük bir tarih barındıran Hatay, üç büyük dinin buluşma noktasıdır. UNESCO tarafından ‘Barış Kenti’ ilan edilen il aynı zamanda medeniyetler şehridir. Cami, kilise, manastır, antik kent gibi yapısal güzellikleri ile ülkemizin gözde turizm alanlarından biri olan Hatay, mutfağının eşsiz lezzetleri ile de Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerini ağırlar.

Titus Tüneli, Roma İmparatoru Vespasian tarafından bölgede meydana gelebilecek sel ve taşkınlardan korunmak amacı ile inşa edilen bir yapıdır. Vespasian’ın oğlu Titus tarafından yapımı tamamlanan bölge, dağ içine oyulan büyük bir mimarlık eseridir. Yapımında tamamen köle ve lejyonları çalıştırıldığı tünel, Roma su mühendisliğinin en önemli eseri olarak da bilinir. 1380 metre yüksekliğe sahip olan yapı tüm bu özelliklerinin yanı sıra muhteşem tabiat güzelliği ile de oldukça ilgi çekicidir.

Roma dönemine ait bir başka önemli eser ise Beşikli Mağarasıdır. Samandağ’ın Çevlik ilçesinde yer alan mağara, kaya üzerine insan eli ile oyularak yapılması ile ilginç bir görüntü sergiler. Kemerleri, taş sütunları ve taş merdivenleri ile dikkat çeken mağarada toplamda 12 adet kaya mezarı da bulunur.

Kastamonu Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Kastamonu Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.