Çok ucuz fiyatlarla Siirt Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Siirt Hatay uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Hatay Uçak Bileti

Siirt Hatay Uçak Bileti

Dünya üzerinde üç büyük dinin bir arada yaşadığı ender yerlerden olan Hatay bugün medeniyetlerin buluşma noktası olarak adlandırılır. UNESCO tarafından “barış kenti” seçilen Hatay, İslami ve Hristiyanlık dinine uygun mimarileri ve sembolleri ile dikkatleri üzerine çeker. Bugün hala pek çok farklı kültürün ve inancın bir arada yaşadığı Hatay, kozmopolit bir kültüre hakimdir. Şehir sahil kesimleri ile yaz aylarında deniz, kum ve güneşin keyfini sürebileceğiniz noktaların başlarında gelir. Bunun yanı sıra Hatay, yıllar boyunca sahip olduğu çeşitli lezzetleri ile ülkemizin önemli gastronomi kentlerinden biridir.

Dünyanın en büyük mozaik müzelerinin başında gelen Hatay Arkeoloji Müzesi, kentin pek çok noktasında yapılan kazı çalışmaları esnasında gün yüzüne çıkarılan eserlerin buluşma noktasıdır. Tarihseverler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan müze, yüzyıllar boyunca bu topraklar üzerinde yaşayan pek çok millete ait kalıntılara ev sahipliği yapar.

Anadolu’da kurulan ilk cami olma özelliği taşıyan Habib-i Neccar Cami, belirli dönemler boyunca kiliseden camiye, camiden ise kiliseye çevrilen yapıdır. Bu nedenle bugün bu iki din içinde büyük bir önem taşıyan yapı, şehri ziyaretiniz sırasında görmeniz gereken yerlerin başında gelir.

Siirt Hatay uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Siirt Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.