Çok ucuz fiyatlarla Van Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Hatay’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Van Hatay uçak bileti al!

Sizde Van’dan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Hatay  ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Zonguldak Hatay Uçak Bileti

Zonguldak Hatay Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca üç büyük dinin bir arada yaşadığı şehir olan Hatay, bugün ülkemizin pek çok açıdan en önemli kentlerinden biridir. Dört bir yanı tarihin karanlık çağlarına ait izler ile çevrili olan Hatay, UNESCO tarafından “barış kenti” olarak seçildi. Bugün hala çeşitli dinlere ve dillere mensup insanların bir arada yaşadığı kent kültürel sempozyumun adresidir.

Sahip olduğu ilçeler ve beldeler ile yaz aylarında hareketlilik kazanan Hatay, aynı zamanda gastronomi adına da geniş bir yelpazeye sahiptir.

Roma İmparatoru Vespasian tarafından yapılan Titus Tüneli, Samandağ ilçesine 5 kilometre uzaklıktadır. Roma su mühendisliğinin en önemli örneklerinden biri olan tünel, iki sarp dağ arasına oyulan bir geçittir. Tünel bugün heybeti kadar o dönemin izlerini taşıyan değerleri ile de dikkat çekmeyi başarır.

Van Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Van Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı