Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 55 dakikadır.

Bodrum Isparta uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Isparta bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Isparta Uçak Bileti

Bodrum Isparta Uçak Bileti

Lavanta kokulu mis köyleri ile masal diyarı olan Isparta, birbirinden güzel gölleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Ege Bölgesinin göller yöresinde yer alan şehir, doğal güzellikleri ile olduğu kadar antik çağlara dayanan mitolojik değerleri ile de adından bahsettirir. Eski dönemlerden kalan pek çok ören yeri, antik kent ve manastıra ev sahipliği yapan Isparta, görülmesi gereken yerler bakımından zengin bir içeriğe sahiptir.

Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyü Mevkinde yer alan Lavanta Vadileri, şehrin en dikkat çekici noktalarından biridir. Temmuz ve ağustos aylarında etrafı muhteşem renkteki lavantalar ile çevrili olan bölge fotoğraf sanatçılarının ana mekanları arasındadır. Günümüzde yalnızca lavanta vadilerini gezmeniz için bile turlar düzenlenen bölge, şehirdeki yerli ve yabancı gezginlerin uğrak adresleri arasındadır.

Isparta şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta olan Davraz Kayak Merkezi; dağcılık, trekking ve yamaç paraşütü için oldukça hoş bir coğrafyadır. 23.500 metre uzunluğuna sahip olan pistler toplamda 12 adettir. Amatör ve profesyonellere ayrılan alanlara sahip olan Davraz Dağının etrafında konaklamak amacı ile yüksek kapasiteli bir otel bulunur.

Bodrum Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Bodrum Isparta bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.