Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ‘dan Isparta‘ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Elazığ Isparta uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Isparta Uçak Bileti

Elazığ Isparta Uçak Bileti

Lavanta ve gülüm ülkemizdeki başkenti olan Isparta, sit alanı olarak koruma altına alınan gölleri, lavanta tarlaları ve nefis doğası ile gezilmesi gereken kentlerin başlında gelir. Isparta eşsiz doğal güzelliğinin yanı sıra taşıdığı tarihi yapısı ile de oldukça önemli bir değere sahiptir.

Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyünde bulunan lavanta tarlaları, dünyada eşsiz güzellikteki manzaraya sahiptir.Hazirandan Ağustosa kadar mis gibi görüntüsü ve kokusu ile yüksek sayıda ziyaretçi çeken tarlalar, fotoğraf kareleri için de mükemmel bir ambiyans sağlar. Lavanta ve gül tarlaları, yazın pek çok ziyaretçiye kapılarını açar.

1070 yılında milli park statatüsü kazanan Kovada Mili Parkı, ülkemizin en güzel göllerinden biridir. 1992 yılında ise 1. dereceden doğal sit alanı olarak seçilen bölge, Eğirdir Gölünün bir uzantısıdır. 7 metrelik bir derinliğe sahip olan Kovada Gölü Milli Parkının çevresinde tam olarak bir tur atılmamaktadır.

Yamaç paraşütü, dağcılık ve trekking gibi çeşitli kış sporlarının yapıldığı Davraz Dağı, Isparta ovalarının etrafındaki dağ kütlelerinden biridir. Kayak turizmi için oldukça elverişli olan zemini sayesinde bölge kış aylarında yüksek potansiyelde bir turist kapasitesine sahiptir.

Elazığ Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Elazığ Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı