Çok ucuz fiyatlarla Malatya Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Isparta’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

Malatya Isparta uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Isparta Uçak Bileti

Malatya Isparta Uçak Bileti

Türkiye’nin gül ve lavanta vadisi Isparta, muhteşem güzellikteki gölleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Doğal güzelliğinin yanı sıra tarihsel özellikleri ile de ayrı bir öneme sahip olan şehir; çok sayıdaki manastırı, antik kentleri, kutsal yürüyüş yolları ve lavanta tarlaları oldukça ilgi çekicidir.

Hristiyanlık için kutsal bir alan sayılan Aziz Paulus Yürüyüş Yolu, Perge’den başlayıp Eğirdir Gölünde biter. Yürünerek yaklaşık 25 günde gidilebilen bu yol, 500 kilometre uzunluğundadır. Denizden yüksekliği giderek artan yolun en yüksek noktası ise 2800 metreyi bulur. Orman yolları, patikalar ve Roma yolları ile göz kamaştıran Aziz Paulus Yolunun etrafında konaklamak amacı ile çeşitli alternatifler yer alır.

İlk defa milattan önce 2. yüzyılda resmi kaynaklarda adı geçen Adada Antik Kenti, Roma dönemi zamanında en parlak dönemini yaşadı. Çevresinde pek çok anıtsal çeşme, bazilika, antik yol, forum, tiyatro ve anıtsal mezar bulunan antik kent; imparatorluk tapınağı dışında 4 kutsal tapınak ile ünlüdür. 3000 kişilik büyük bir tiyatroya ev sahipliği yapan antik kent, şehrin en önemli noktalarından biridir.

Malatya Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Malatya Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.