Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan İstanbul’a her gün en az dört uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

Kahramanmaraş İstanbul uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş İstanbul Uçak Bileti

Türkiye’nin en kalabalık ve gelişmiş şehri olan İstanbul, dünyanın merkezi sayılan bir konuma sahiptir. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan kent aynı zamanda bir çağ kapatıp, diğer çağı açan kutsal bir şehirdir. Dört bir köşesi göz alıcı tarihi, kültürel ve doğal güzellikler ile çevrili olan şehir, eğlence dolu yaşamı ile de yıl içinde yoğun bir şekilde yerli ve yabancı gezginin uğrak noktasıdır.

Osmanlı ve Bizans dönemlerinin muhteşem bir mimari karması olan Kız Kulesi, II. Mehmet döneminde yapıldı. Günümüzdeki halini II. Mahmut döneminde kazanan yapı, İstanbul’un sembolü bir kuledir. Bizans döneminde gümrük istasyonu olarak kullanılan Kız Kulesi, Osmanlı döneminde ise sürgün istasyonu, savunma kulesi, zindan odası gibi rollerde bulundu. Yunan tarihi içinde ayrı bir öneme sahip olan kule, günümüze kadar çeşitli kültürlerin rivayetleri çerçevesinde şekillenerek geldi. Bunların arasında en ünlüsü ise Hera ve Leandros’un tutkulu aşklarıdır. İçinde büyük bir restoranın yer aldığı Kız Kulesi, günümüzde İstanbul’u İstanbul yapan eserlerin başında gelir.

Kahramanmaraş İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş İstanbul  uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.