Çok ucuz fiyatlarla Bodrum İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan İstanbul’a her gün en az on altı uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 15 dakikadır.

Bodrum İstanbul uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan İstanbul’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum İstanbul bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum İstanbul Uçak Bileti

Bodrum İstanbul Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, dört bir yanında ülkemizin en güzel izlerine sahiptir. Uçsuz bucaksız bir deniz olan İstanbul, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Tarih boyunca iki büyük imparatorluğa ve iki büyük dine ev sahipliği yapan şehir, Doğu’nun ve Batı’nın kesiştiği yerdir. Ortodoks Hristiyanlığının en büyük mabetlerinden biri olan kent, çeşitli yıllara ait en güzel izlerin topluluğudur.

Boğaziçi’nin incisi olan Kız Kulesi, şehrin en güzel simgelerinden biridir. Üsküdar açıklarında yer alan kule, 19. yüzyıldan kalmadır. Kulenin bulunduğu yerde önceki dönemlerde Bizans İmparatorluğundan Manuel I. Komnenos’a ait bir kalenin olduğu bilinir. Çeşitli uygarlıklar döneminde deniz feneri, gümrük kontrol noktası ve Kolera salgınına karşı karantina merkezi olarak kullanılan kule, günümüzde restore edilerek şehrin popüler bir restoranı olarak hizmete açıktır. Günümüze kadar pek çok rivayet etrafında şekillenerek gelen Kız Kulesi boğazın, Asya ve Avrupa’nın kesiştiği nokta üzerinde bulunur. Bu özelliği ile de ayrı bir heybete sahip olan kule, muhteşem mimarisi ile şehrin en romantik eserlerinden biridir.

Bodrum İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum İstanbul bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.