Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den İstanbul’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

Nevşehir İstanbul uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir İstanbul Uçak Bileti

Nevşehir İstanbul Uçak Bileti

Muhteşem bir tarihe, iki büyük imparatorluğa, çeşitli etnik kültürlere ve dinlere uzun yıllar boyunca ev sahipliği yapan İstanbul, yalnızca ülkemizin değil; dünyanın da en güzel şehirlerinden biridir. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlamasından dolayı yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların çekişmelerine sahne olan şehir, bugün pek çok ülkenin en değerli yapılarına sahip çıkar. Çağ açıp, çağ kapatan İstanbul, asırlar boyunca kozmopolit bir kültürün aktif olduğu merkezlerden biri olması dolayısıyla görülmeye değer zengin bir içeriğe sahiptir.

Fatih Sultan Mehmet döneminden başlayıp Sultan Abdülmecid dönemine kadar 400 yıl boyunca imparatorluğun yönetim merkezi olan Topkapı Sarayı, şehrin tarihsel ve kültürel en değerli sembollerinden biridir. 15. ve 19. yüzyıllar arasındaki siyasi merkez olan yapı, iç ve dış mimarisi ile ülkemizin en görkemli yapıları arasındadır. Tarihi yarımada üzerinde yer alan Topkapı, 80 bin metrekarelik bir alana hakim olmasından dolayı şehrin içindeki şehir izlenimi yaratır. Etrafındaki surların 5 kilometreyi bulduğu yapı, 1924 tarihinde Cumhuriyet döneminin ilk müzesi olarak dönüştürüldü. Topkapı Müzesi bugün şanlı tarihimizin her bir aşamasını en güzel şekilde meraklıları ile buluşturur.

Nevşehir İstanbul uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

Nevşehir İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.