Çok ucuz fiyatlarla Ordu İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

Ordu İstanbul uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan İstanbul’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Ordu İstanbul Uçak Bileti

Ordu İstanbul Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, Türkiye’nin metropolüdür. İki büyük imparatorluğa, çeşitli etnik kökenlere ve farklı inançlara yüzyıllar boyunca kucak açan şehir, günümüzün en kozmopolit yerleşimlerinden biridir. İki kıtayı birbirine bağlamasından dolayı asırlar boyunca çeşitli milletlerin çekişmelerine sahne olan İstanbul, bugün dünya devletleri arasında neredeyse birçoğunun kalıcı miraslarına sahip çıkar. Uygarlıkların beşiği haline dönüşen kent, aynı zamanda yıl boyunca yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu merkezdir. Her döneme eşlik eden muhteşem tarihi yapıları, kültürel değerleri ve doğal güzellikleri ile ülkemizin cazibe merkezi olan İstanbul, sizi büyüsüne hapsedecek bir şehirdir.

Bizans ve Osmanlı esintileri taşıyan Kız Kulesi, şehrin en görkemli sembollerinden biridir. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından farklı amaçlar için kullanılan kule 2. Mehmet döneminde yapıldı. Üsküdar açıklarında bulunan kule, günümüze kadar çeşitli rivayetler eşliğinde ulaştı. İç ve dış alanlarının orijinalliğine zarar verilmeden restore edilen yapı bugün hoş bir restoran ve fotoğraf müzesi olarak ziyarete açıktır.

Osmanlı İmparatorluğunun son dönemlerinde yönetim merkezi olarak kullanılan Dolmabahçe Sarayı, kentin en heybetli eserleri arasındadır. Kendinden önceki sarayların kalıpların uzak, barok havası tasarımlarının en seçkin örneklerini yansıtan saray, günümüzde Osmanlı dönemini anlatan eserlerin bütünü ifade eden müze olarak kullanılır.

Ordu İstanbul uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.