Uçak bileti konusunda en çok aranan güzergahlar arasında İstanbul İzmir gelir. İki şehrin turizm kenti olması, bunun yanı sıra pek çok iş insanının her iki kente de bağlı yaşaması bu talebi artırıyor. Türk Hava Yolları bu güzergah için en çok rağbet gören hava yolu firmasıdır. İstanbul İzmir uçak bileti THY araması için web sitemizi ziyaret edebilir ve çıkan sonuçlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlar ile gerek Türkiye’de, gerekse dünyada pek çok yere ucuz uçak bileti ve ucuz tatil fırsatları sunan TatilCity.NET İstanbul İzmir arasında da yıl boyunca geniş kampanyalar içeriyor.

Türkiye’nin gözde şehirleri arasında ilk sıralarda gelen İzmir’e seyahat etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden web sitemizi ziyaret edebilir ve en uygun uçak biletinizi alabilirsiniz.

İzmir uçuşunuz Adnan Menderes Havalimanınından gerçekleşir.

İstanbul İzmir Uçak Bileti THY

İstanbul İzmir Uçak Bileti THY

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul