Adını dünyanın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen’den alan Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Yakasına inşa edilen İstanbul’un ikinci havalimanıdır. Yıl boyunca büyük bir yolcu taşıma kapasitesine sahip olan Sabiha Gökçen pist konforu, uçak iniş ve kalkış hareketliliğine bakıldığında dünyanın önde gelen havalimanları arasındadır. Yurt içi taşımacılığı kadar yurt dışı aktarmalı uçuşları ile de yolcu kapasitesini artıran pist, dünyanın önemli aktarma kollarından biridir. Sabiha Gökçen İstanbul uçak bileti içinde en çok aranılan ve satış yapan havaalanıdır.

TatilCity.Net üzerinden Türkiye’nin tüm şehirlerine Sabiha Gökçen uçuşlu aktarmalı ve aktarmasız uçuşları görüntüleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek günün hangi saatinde uçuş yapmak istiyorsanız kolaylıkla biletinizi alabilirsiniz. Firmamız üzerinden ucuz uçak bileti fırsatları gibi, ucuz tatil avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

İstanbul uçuşlarınızı İstanbul Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden yapabilirsiniz.

İstanbul Uçak Bileti Sabiha Gökçen

İstanbul Uçak Bileti Sabiha Gökçen

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul