TatilCity.NET İzmir Batman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Batman’a her gün uçuş yoktur. İzmir’den Batman’a uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalara ile beraber 3 saat 20 dakika sürer.

Batman Otelleri

Çok ucuz fiyatla Batman otelleri de web sitemizde bulunabiliyor. Batman otellerinin içinden en ekonomik olanları sizler için seçtik.

Batman’da yapılacak şeyler

Batman’a gitmek istiyorsunuz ama kararsızsınız. Batman’da Antik Kent kesinlikle görülmeli. Ayrıca, Batman’da yapılacak şeyleri de yazdık. “Burada yazılan minik bilgiler bana kesinlikle yetmez” diyenler için de çok detaylı bir Batman Gezi Rehberi düzenledik.

tatil city

İzmir Batman uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik ucuz İzmir Batman uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı İzmir Batman uçak biletini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City.. İzmir Batman uçak bileti en uygun fiyatlarla sistemimizde.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Batman Uçak Bileti

İzmir Batman Uçak Bileti

Birçok türküye konu olmuş dünyaca ünlü Malabadi Köprüsü ve Hasankeyf Batman’da görülecek yerlerin başında geliyor. Sular altında kalması ile gündeme gelen Hasankeyf, bu bağlamda daha çok ilgi çekmekte ve her gün ziyaretçi sayısı artmaktadır. Hızır Bey Camii ise 1512 senesinde yapılmış olup Batman‘ın Kozluk ilçesinde yer almaktadır. Hıristiyanlar tarafından kutsal kabul edilen Turabidin bölgesinin en uç noktasında bulunan Süryani Mor Kiryakus Manastırı da görülmeye değer yerlerden.

Kandil Kalesi tarihi bir kaledir. Mevkii olarak Sason’a giden eski yol üzerindeki Bölükkonak (Hergemo) köyünün güneyinde bulunan bir tepenin üzerinde konumlanır. Hasankeyf Yolgeçen Hanı ise ulaşımın suyolları ile yapıldığı devirlerde, Dicle Nehrinin karşı sahiline gidip gelmek için salların önünde bekleyen insanların dinlenme yeriydi. Bu mağara tarihi olup turistlerin ilgisini çekmektedir.

İzmir Batman uçak bileti fiyatları

Batman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. THY uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir ‘den Batman’a ya da Batman’dan İzmir ‘e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Batman uçak bileti web sitemizden kolaylıkla alınabiliyor.

İzmir  Batman uçak bileti TatilCity.NET üzerinde çok ucuz!

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir Batman uçak bileti Adnan Menderes Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım  Batman Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

İzmir Batman uçak bileti almak isteyenler bilet arama motorumuzdan fiyatlarımızı mutlaka görmeli.