TatilCity.NET İzmir Denizli uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Denizli’ye direk uçuş yoktur. Uçuş süresi yaklaşık İzmir’den Denizli’ye 44 dakika sürmektedir.

Denizli Otelleri

Ucuz fiyatlı Denizli otelleri bu sitede. Denizli otelleri içinden sizler için en uygun olanlardan seçtik. Bu seçimde kalite ödün vermediğimiz bir kavram. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Denizli’de yapılacak şeyler

Denizli’ye gitmek istiyorsunuz ama şehri tanımıyorsunuz. “Denizli’de Yapılacak Şeyler” tam bu talepleri karşılayacak şekilde hazırlandı. “Bu yazılan şeyler bana yetmez” diyenler için de detayı bol bir Denizli Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

İzmir Denizli uçak bileti al!

Çok ucuz İzmir Denizli uçak bileti almak isteyenler TatilCity.Net’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate uçak biletini alıyor. Sizler için İzmir Denizli uçak bileti servis bedellerinde indirim yaptık. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Denizli Uçak Bileti

İzmir Denizli Uçak Bileti

Doğal ve tarihi güzellikleri ile Denizli ziyaretçileri için gezip görülebilecek pek çok yer sunuyor. Pamukkale, hiç şüphe yok ki Denizli denildiğinde ilk akla gelen yer. Benzersiz doğal bir güzelliğe sahip olan Pamukkale, şifaları suları ile de turistlerin ilgi odağı. Hierapolis Antik Kenti ise Pamukkale Travertenleri yanındadır. Bu antik kent pek çok tapınağı bir araya getirir. Bu nedenle çoğunlukla Kutsal Kent olarak da bilinir.

Daha çok kırmızı tonda travertenleri barındıran Kırmızı Su ise görenleri büyülüyor. Zümrüt yeşili yosunlarla kaplı, 55 metre yüksekliği bulunan Yeşildere Şelalesi de doğa harikası olarak öne çıkar. Ortalama yaşı 300-400 olan çınar ağaçları ise bu şelalenin çevresinde göz doldurur. Keloğlan Mağarası ise son yıllarda oldukça ilgi çekmekle beraber Acıpayam ilçesinde Dodurgalar Kasabasındadır. Şehrin merkezinde bulunan Denizli’nin simgesi Horoz Heykeli’ni de mutlaka görmelisiniz.

İzmir Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. AtlasGlobal, Borajet, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus gibi pek çok firması Denizli’ye seyahat etmekle beraber uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. İzmir Denizli uçak bileti satın almak isteyenler THY uçak bileti terci edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Denizli’ye ya da Denizli’den İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en İzmir Denizli uçak bileti alınabilir.

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de aktarmalı olarak İzmir Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım  Denizli Çardak Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Dip Not: İzmir Denizli uçak bileti web sitemizde çok ucuz.