Çok ucuz fiyatlarla İzmir Konya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir'den Konya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık olarak 1 saat – 40 dakikadır.

İzmir Konya uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik İzmir Konya uçak bileti satın almak için TatilCity.NET.  Ucuz uçak bileti bulmak için de en doğru adrestesiniz.

Peki, Konya'da nerelere gidebiliriz?

konya1 300x212 İzmir Konya Uçak Bileti

İzmir Konya Uçak Bileti

Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin en geniş ili olan Konya her sene hem yerli hem de yabancı çok sayıda turisti kendisine çekmektedir. Cami ve türbeleri ile ilgi odağı olan Konya'da gezilebilece pek çok yer bulunuyor. Mevlana Celaleddin Rumi'nin dergahı ve mezarının bulunduğu yer olan Mevlana Müzesi belki de Konya denilince il akla gelen yerdir. Dönemin dervişlerine dair her türlü eşya ve bilgiyi burada bulmanız mümkündür.

Bizans, Hitit, Roma, Osmanlı, ve Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen tarihi mirasları görmek istiyorsanız eğer mutlaka uğramanız gereken yer Konya Ereğli Müzesi olacaktır. Nasreddin Hoca'nın mezarı ise Konya'nın ilçesi Akşehir'de bulunmaktadır. Alaaddin Tepesi ise düz bir ovaya inşa edilmiş Konya'nın tek tepe noktası olarak bilinmektedir. Bugün insanlar doğa ile buluşmak adına bu mesire yerine gitmektedir. Karatay Medresesi, II. İzzeddin Keykavus döneminde inşa edilmiş olmakla beraber Selçuklu mimarisinin güzide örneklerinden birisidir. Yine görülmesi gereken başka güzel bir yer olan Beyşehir Gölü Milli Parkı ise 33 adadan oluşmaktadır. Doğa ile iç içe olmak, bu güzelliği keşfetmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

İzmir Konya uçak bileti fiyatları

Konya'ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya'ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. İzmir Konya uçak bileti sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak'a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir'e ulaşılabilir. Alsancak'a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET'de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri

Volley Hotel Izmir 1 e1562160097249 500x300 İzmir Konya Uçak Bileti

Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir'in kalbinin de Alsancak'ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN
My Hotel 6 e1562075451188 500x300 İzmir Konya Uçak Bileti

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN
P%C4%B1r%C4%B1l Hotel Thermal Beauty Spa 1 e1561970903109 500x300 İzmir Konya Uçak Bileti

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 e1539684370695 500x300 İzmir Konya Uçak Bileti

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

İzmir Konya uçak bileti web sitemizde çok ucuz!