TatilCity.NET İzmir Samsun uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Samsun’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İzmir‘den Samsun’a 1 saat 35 dakika sürmektedir.

İzmir Samsun uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Samsun ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Samsun uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Samsun’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Samsun Uçak Bileti

İzmir Samsun Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun’da gezilecek pek çok yer mevcuttur. Örneğin 19 Mayıs 1919 yılında Atatürk’ün kaldığı Mıntıka Palas Oteli bugün müzeye dönüştürülmüştür. Balmumu heykellerden kullandığı eşyalara kadar pek çok görülebilir. Zamanında Gölyazı Beldesi’nde yaşadıkları rivayet edilen kadın savaşçı amazonlar için burada bir köy mevcut. Geçmişin tasvir edildiği ve kadınların heykellerinin bulunduğu bu köy turistlerin ilgisini çeken yerlerden.

Sayısız kuşu bir arada görebileceğiniz Kuş Cenneti, Kızılırmak Deltası içerisinde yer almaktadır. Samsun’da deniz kenarı şirin bir ilçe görmek isterseniz Yakakent’e mutlaka uğramalısınız. Tarihi kalıntıları gezmek ve Samsun’u tepeden izlemek isterseniz Amisos Tepesi’ne uğramak isteyebilirsiniz. Batıpark’daki teleferiklere binerek doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Danişmentliler tarafından 1192 yılında Samsun Kalesi yıllarca toprak altında kaldıktan sonra gün yüzüne çıkabilmiştir. Samsun denilince akla hiç şüphesiz ilk gelen Bandırma Vapuru’dur. Geminin orijinal boyutlarında yapılan bir kopyasını burada görebilirsiniz.

İzmir Samsun uçak bileti web sitemizde çok ucuz..

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı Ulaşım Samsun Havalimanı Ulaşım

Samsun Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

İzmir Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Samsun’a ya da Samsun’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Samsun uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

İzmir Samsun uçak bileti almak isteyenler bilet arama motorumuzdan fiyatlarımızı mutlaka görmeli.