TatilCity.NET İzmir Amasya uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Amasya’ya uçuş yoktur. İzmir’den Amasya’ya sadece Aktarmalı uçulabilir.

İzmir Amasya uçak bileti al!

En ucuz İzmir Amasya uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate İzmir Amasya uçak biletini satın alıyor. Ekonomik İzmir Amasya uçak bileti sitemiz üzerinde mevcut. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Amasya’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Amasya Uçak Bileti

İzmir Amasya Uçak Bileti

Ülkemizin doğal ve tarihi yönden en zengin şehirlerinden biri olan Amasya‘ya ziyaretinizde pek çok yer gezip görme şansına sahipsiniz. Örneğin 1865 yılında defterdar Hasan Talat Efendi tarafından yaptırılmış olan Hazeranlar Konağı tarihi dokusu ile büyük ilgi çeker. Geleneksel Osmanlı mimarisinin tüm incelikleri bu konakta görülebilir. Meydan Köprüsü ise yine tarihi bir eser olarak öne çıkar ve İstasyon Mahallesiyle Hacı İlyas Mahallelerini birbirine bağlar.

Şehzadeler Müzesi‘nde Bayezid Çelebi, Alaaddin Çelebi gibi pek çok şehzadenin  balmumu heykellerini görebilirsiniz. Özellikle şadırvanı ile dikkat çeken Amasya Cami nehrin kenarında yer alır. İki katlı olan Amasya Müzesi’nde şehrin geleneksel ve tarihi pek çok eserini görebilirsiniz.

 

İzmir Amasya uçak bileti fiyatları

Amasya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Amasya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Amasya’ya ya da Amasya’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Amasya uçak biletini alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

İzmir Amasya uçak bileti Adnan Menderes Havalimanı içinden de satın alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Dip Not : Antalya Amasya uçak bileti için de TatilCity.NET düşük hizmet bedelleri kesiyor.