Çok ucuz fiyatlarla Giresun İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan İzmir’e haftada altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 55 dakikadır.

Giresun İzmir uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Giresun İzmir Uçak Bileti

Giresun İzmir Uçak Bileti

Ege’nin incisi olan İzmir, Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden biridir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olmasında dolayı dört mevsim boyunca da seyahate elverişli olan kent, aynı zamanda kongre turizminin başkentlerinden biridir. Bahar ve yaz aylarında özellikle sahil kasabalarındaki doluluk oranı oldukça yüksek olan İzmir, şirin köyleri ile de ilgi çekicidir.

Konak Meydanı, şehrin en hareketli yaşam alanlarından biridir. Yapıldığı yıllardan beri İzmir’in sembolü haline gelen saat kulesi de bu meydan da yer alır. Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü şerefine yapılan kulenin saati, Alman İmparatoru II. Wilhelm’ın İzmirlilere armağanıdır.

İzmir Tarih ve Sanat Müzesi üç bölümden oluşur. Bunlar Seramik Eserler, Kıymetli Eserler Bölümleri ve Taş Eserlerdir. Burada İzmir’in çeşitli bölgelerinden, höyüklerinden ve Bizans İmparatorluğunun yıkılış tarihine kadar ele geçirilen değerli eserlerden oluşur. Helenistik, Roma, Bizans, Osmanlı, Limantepe, Kyma, Baklatepe gibi önemli medeniyetlerden yaşam tarzının sergilendiği alanda toprağın, camın, seramiğin ve bronzun en güzel halleri bulunur. Kronolojik sıra ile sergilenen eserler, İzmir’in karanlık dönemine ışık tutacak niteliktedir.

Giresun İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

Giresun İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı