Çok ucuz fiyatlarla İzmir Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Bingöl’e haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 10 dakikadır.

İzmir Bingöl uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Bingöl Uçak Bileti

İzmir Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesine ait Yukarı Fırat Bölümünde yer alan Bingöl, tarih boyunca birçok uygarlığın egemenliği altına giren bir merkezdir. Çeşitli kültür ve dinlerle beraber zaman içinde adının ve kendine has etnik yapısının da değişim gösterdiği şehir, günümüzde bu medeniyetlerden kalma pek çok mirasa kucak açar. Tarihi yapısı kadar doğal güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Bingöl, ziyaretçilerine keyifli bir seyahat yaşatır.

Deşt Düzünün batısında yer alan Sülbüs Dağı, 2884 metre yüksekliği ile volkanik bir dağdır. Yayladere’nin kuzeyinde olan bölge, sıradağın ortasından birden bire yükselen bir çıkıntı ile kendini gösterir. Üzeri düzlük bir yayla olan dağ, uzaktan sivri bir koni şeklinde görünür. Zirvesi yöre halkı tarafından yayla olarak kullanılan Sülbüs Dağı, rivayete göre “Sülbüs” adındaki genç bir adam ile “Starı” adındaki güzel bir kızın aşkını anlatır.

Aralık ve Mart ayları boyunca çevre illerden yüksek oranda turist çeken Yolçatı Kayak Merkezi, şehir merkezine 25 kilometre uzaklıktadır. 1890 metre ile 1650 metre arasında değişen yüksekliğe sahip olan merkezde amatör ve profesyonel olmak üzere farklı kayak pistleri bulunur. 1 kilometre uzunluğuna sahip olan pistlerin etrafında konaklamak için çeşitli imkanlar vardır.

İzmir Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir otelleri TatilCity.NET’de en uygun fiyatlarla. Ucuz İzmir Otellerinin fiyatlarını görmek için lütfen otel seçin. İzmir Oteller listesi web sitemizde.

İzmir Otelleri


Volley Hotel Izmir İzmir Türkiye

0 görüşler

İzmir’in kalbinin de Alsancak’ta konumlanmış Volley Hotel İzmir, iş, ve eğlence odaklı seyahatlerinizde sizlere ev sahipliği yapıyor. Ulaşım açısından merkezi

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

My Hotel İzmir Türkiye

0 görüşler

My Hotel ,merkezi konumu ve ev sıcaklığında tasarlanmış odalarıyla Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250TL
SEÇİN

0 görüşler

Otel odalarının bazıları halı bazıları parke kaplı olup tüm odalarda duşakabin vardır. Aile odaları haricinde 2+2 veya 3+1 konaklamalar da

ortalama fiyatı0TL
SEÇİN
hotel beyt 14 İzmir selçuk

Hedef Beyt İzmir Türkiye

0 görüşler

Hotel Beyt ;İzmir ili Selçuk ilçesi  Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilindedir. Her şey dahil konseptin de hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı300TL
SEÇİN

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

İzmir Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.