Çok ucuz fiyatlarla Ordu İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 55 dakikadır.

Ordu İzmir uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Ordu İzmir Uçak Bileti

Ordu İzmir Uçak Bileti

Türkiye’nin en gelişmiş ve nüfusu kalabalık üçüncü şehri olan İzmir, Ege Bölgesinin incisidir. Her mevsim ayrı bir güzelliğe kapılarını açan kent, ülkemizde yerli ve yabancı turistin en yoğun olduğu noktalardan biridir. Büyük şehir olmasına rağmen gürültüden son derece uzak caddeleri ile dikkatleri üzerine çeken kent, yaz turizmi denildiğinde akla ilk gelen yerleşimler arasındadır. Sahil kesimlerinde yer alan ilçeleri, köy hayatı ve balıkçı kasabaları ile tam bir cazibe merkezi haline dönüşen İzmir, aynı zamanda antik ve mitolojik değerleri ile de ilgi odağıdır.

Kentin kalbi olarak tanımlanan Konak Meydanı, etrafındaki sanatsal, kültürel aktiviteler ve şehir hayatı ile gün boyunca hareketlidir. Meydanın en önemli sembolü olan İzmir Saat Kulesi 1901’de İzmir halkının Padişah II. Abdülhamid’e tahta çıkışının 25. yılı armağanıdır. Dört çeşmeli kule toplamda 25 metre yüksekliktedir. Şehrin en değerli simgelerinden biri olarak varlığını sürdüren kulenin saati Alman İmparatoru II. Wilhelm’ın kente hediyesidir. Kule, iç ve dış tasarımı olarak muhteşem bir mimariye sahiptir.

Konak Pier ile Cumhuriyet Meydanı arasında yer alan Pasaport Vapur İskelesi de şehrin havasına öznellik katan yapılardan biridir. İzmir Körfezi manzarasına karşı duruşu olan iskelede Göztepe, Konak, Bostanlı, Alsancak ve Karşıyaka seferleri yapılır. Aynı zamanda burası, güneşin batışını keyifle izleyebileceğiniz şahane bir mekandır.

Ordu İzmir uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.