Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Kahramanmaraş Bodrum uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Bodrum Uçak Bileti

Kahramanmaraş Bodrum Uçak Bileti

Dünya genelinde büyük bir üne sahip olan Bodrum, Muğla’nın en çok tercih edilen ilçesidir. Kendine özgü mimarisi, enfes güzellikteki koyları ve burunları, güneşin doğuşunu ve batışını en güzel şekilde izleyebileceğiniz balıkçı kasabaları, şehir ve eğlence hayatı ile yıl boyunca yüksek oranda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar.

St. John Şövalyeleri tarafından 1402 yılında bir yarımada üzerinde kurulan Bodrum Kalesi, şehrin tarihini en güzel simgeleyen bir noktadır. Bodrum’un sembolü haline gelen yapı, görkemli duruşu ile ülkemizin en ilgi çekici kalelerinden biridir. Orta Çağdan kalma en iyi korunan eserlerin başında gelen kale, Ege Denizi’ne bakan muhteşem manzarası ile hayranlık uyandırır. Serçe Limanı Batığı ve Ulu Burun Batığı gibi benzersiz hazinelere sahip olan Bodrum Kalesi, aynı zamanda kentin antik dönemini en güzel şekilde ifade eden Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi ile büyük bir tarihi yolculuğa çıkmanıza olanak sağlar. Bütün bu miraslar neticesinde Bodrum Kalesi, bir bütün olarak şehrin mutlaka görülmesi gereken eserleri arasında ipi göğüsler.

Kahramanmaraş Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Kahramanmaraş Bodrum  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.