Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 35 dakikadır.

Ucuz fiyatlı Erzincan otelleri. Erzincan otelleri arasından en uygun otelleri seçtik. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Erzincan Otelleri

Erzincan’da yapılacak şeyler

Erzincan’a gidecekler için bilgiler. “Erzincan’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında bilgi veriyor. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de, çok detaylı bir Erzincan Gezi Rehberi hazırladık. Ayrıca Erzincan uçak bileti fiyatlarında kampanyalı biletleri hemen fark edebilirsiniz!

tatil city

Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Erzincan Uçak Bileti

Kahramanmaraş Erzincan Uçak Bileti

Fırat Nehri etrafında kurulu olan Erzincan‘ın tarihi kesin olarak bilinmez. Milattan önce 1050’li yıllarda Urartular ve Hititlilere başkentlik yapan şehir, yıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirildi. Bunun sonucu olarak günümüzde oldukça ilgi çekici renkli görüntülere ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda doğal güzelliği ile de adından bahsettirir.

Kemaliye ilçesinde bulunan Karanlık Kanyon, dünyanın en büyük ve güzel kanyonları arasındadır. Sarp kayalıklar üzerinde yer alan kanyon, doğa  ve macera tutkunlarının şehirdeki ilk adreslerinden biridir. Pek çok doğa sporunun ilk adreslerinden biri olan kanyon, şehre gelen yerli ve yabancı gezginlerin ilk duraklarından biridir.

Etrafından gelen soğuk su kaynaklarını içinde toplayan Kadıgölü, yeşilin tonları ile örtülüdür. Cezbedici bir doğal güzelliğe kapılarını açan bölge, şehirden uzaklaşmak isteyen yerli halkın kolaylıkla ulaşabileceği huzur dolu bir atmosfer vadeder. Etrafı keşfedilmeyi bekleyen güzellikler ile dolu olan Kadıgölü’nde aynı zamanda tarihi oldukça eskilere dayanan Orta Cami yer alır. Etrafında irili ufaklı pek çok gölün yer aldığı bu doğal güzellik yüksek kayalıkların arasına gizlenen bir noktadadır.

Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Kahramanmaraş Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.