Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş'tan Eskişehir'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 15 dakikadır.

Aktarmalı ya da direk uçuş.. Eskişehir uçak bileti de web sitemizde..

Eskişehir Otelleri

Eskişehir'de yapılacak şeyler

Eskişehir'in de bir hikayesi var.. Bu hikayelere sadık kalarak sizler için sağlam bir Eskişehir gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Eskişehir ucuz uçak bileti

Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş'tan Eskişehir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir'de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Eskişehir Uçak Bileti 300x200 Kahramanmaraş Eskişehir Uçak Bileti

Kahramanmaraş Eskişehir Uçak Bileti

Frigyalılardan beri aktif bir yerleşimin devam ettiği Eskişehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Türkiye'nin en güzel kentleri arasında ipi göğüsleyen illerden biri olarak karşımıza çıkan kent; bilim, kültür, sanat ve eğlencenin bir araya geldiği bir merkezdir. Özellikle son yıllarda yıldızı parlayan şehirler listesine adını yazdıran Eskişehir, “öğrenci kenti” olarak nam salması ile ünlüdür.

Şehrin en eski yerleşim yeri olan Odunpazarı, görülmesi gereken ilk yerlerden biridir. Osmanlı dönemi mimarilerinin günümüz modern tekniği ile harmanlandığı bölge, yediden yetmişe herkesin dikkatini çeken bir noktadır. Etrafı pek çok tarihsel ev, müze, sergi alanı, otel ve restoran ile çevrili olan Odunpazarı, mistik mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakır.

Sakarya Irmağının en uzun kolunu oluşturan Porsuk Çayı, şehrin pek çok yerinden geçen bir nehirdir. Adalar'ın güzelliğine güzellik katan Porsuk, muhteşem mimariler eşliğinde hoş bir ambiyansa ev sahipliği yapar. Karşılıklı pek çok restoran, kafe ve barın bulunduğu cadde, şehre gelen gezginlerin ve yerel halkın günlük yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği yerdir.

Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Kahramanmaraş Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.