Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Kahramanmaraş’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Bingöl Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bingöl Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş, mağaraları, içmeleri, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile görülmesi gereken yerlere sahip şehirlerden biridir. Maraş’ın doğal tabiat güzelliklerinden biri olan Tekir Yaylası, Tekir ilçesinde bulunuyor. Yemyeşil doğanın yanında akarsu üzerine kurulmuş çardaklar yer alıyor. Tekir Yaylasının yaz aylarında eriyen kar suları ile doğal su kaynakları arasında yer alır.

Paleosen döneminde oluşan Gümüşkaya Mağarası, eskiden İpek Yolu’nun geçtiği yol güzergahı üzerinde bulunuyor.  Maraş’ın Göksun ilçesinde yer alan mağaranın içinde bir de krater gölü bulunuyor. İçinde bulunan sarkıtlarla değişik bir ambiyansa sahip olan Gümüşkaya Mağarası, şehirde görülmesi gereken yerlerden biridir. Bir diğer Paleosen döneminde oluşan mağara, Savruk Mağarasıdır. Mağara içindeki sarkıt ve dikitlerle oldukça ilgi çekicidir. İçinde şelalesi de bulunan mağara da piknik yapma imkanı da vardır.

Çam ormanları arasında şehirde huzurun başkentlerinden olan Fırnız Mesire Yeri, Fırnız Köyünde yer alır. Şırıl Şırıl akan akarsu ve yemyeşil tabiatı ile doğanın en güzel yönlerini görebileceğiniz Fırnız Mesire Yeri, şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenler için birebirdir.

Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Bingöl Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.