Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Kahramanmaraş’a haftada en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Kahramanmaraş Uçak Bileti

Eskişehir Kahramanmaraş Uçak Bileti

Türkiye’nin kültürel ve mimari açıdan oldukça ilginç bir yüzünü yansıtan Kahramanmaraş, dört mevsim boyunca da seyahatseverlerin uğrak noktalarından biridir. Kültürel, tarihi ve doğal zenginlikleri ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, aynı zamanda dini mekanları ile inanç turizminin yoğun olduğu kentlerden biridir. Maraş, sahip olduğu lezzetleri ile de pek çok gurmeden tam not alan bir şehirdir.

Şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunan Taş Köprü, şehrin tarihsel zenginliğini gösteren yapılardan biridir. Ülkenin en güzel ve kapsamlı nehirlerinden biri olan Ceyhan üzerinde yer almasından dolayı Taş Köprü, birçok kişi tarafından Ceyhan Köprüsü olarak da bilinir. Bölgedeki diğer köprülerden ayrılan özelliği ise Maraş’ta geçmişten günümüze ulaşan tek köprü olmasıdır. Yığma moloz taşlar ile örülü olan yapının, üzerinde taşıdığı kalıntılarla 1563 yılına ait olduğu bilinir.

Kahramanmaraş’ın en samimi yüzünü gösteren Maraş konakları, aynı zamanda şehrin en değerli simgesidir. İki katlı bir mimariye sahip olan yapılar, eski dönem insanının günlük ihtiyaçları doğrultusunda inşa edilmesi ile bilinir. Kahramanmaraş konakları günümüzde ev, butik otel, restoran ve farklı amaçlar için kullanılır.

Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Eskişehir Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı