Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Aydın’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Giresun’a her gün günlük en az  bir uçuş yapılır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 7 saat 15 dakikadır.

Ağrı Giresun uçak bileti al!

Ağrı’dan Giresun’a seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Giresun uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Giresun uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Giresun Uçak Bileti

Ağrı Giresun Uçak Bileti

Karadeniz denilince hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile akla gelen ilk şehirlerden birisi Giresun. Giresun‘da gezmek, görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan biri sahil kasabası olarak bilinen Tirebolu. Hem manzara yönünden sizi memnun edecek hem de doğa ile buluşma adına hoşunuza gidecek yerlerden. Tirebolu’nun tarihi sokaklarını gezmek ve hediyelik eşya almak isteyebilirsiniz. Giresn Kalesi ise şehrin simgelerinden. Kaleyi gezerken dönemin ruhunu hissedeceksiniz.

Giresun Müzesi şehrin çevresinde çıkarılan tarihi değerlerin sergilendiği bir yer. Tarihe merakı olanların mutlaka uğraması gerekir. Eğer denize girmek serinlemek isterseniz Giresun Plajı’nda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tabya Plajı, Tirebolu Plajı ve Emniyet Plajı diğer denize girebileceğiniz halka açık plajlardan.

Ağrı Giresun Uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Giresun ya da Giresun’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Giresun uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ağrı Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.