Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğrı adrestesiniz. Ağrı’dan Sinop’a günlük iki aktarmalı uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Sinop’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 17 saat 20 dakika sürmektedir.

Ağrı Sinop uçak bileti al!

Siz de Ağrı’dan Sinop’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Sinop uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Sinop uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Ağrı Sinop Uçak Bileti

Ağrı Sinop Uçak Bileti

6000 yıllık bir tarihi olan Sinop‘un hem mitolojide hem de tarihi dönemlerde ayrı bir yeri bulunuyor. Karadeniz’in doğası ve kültürel mirasları ile meşhur Sinop ilinde gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin Pontus, Grek, Roma, Bizans ve Selçuklu dönemlerinde kullanılmış olan Sinop Kalesi bunlardan bir tanesi. Günümüze kadar gelebilmiş olan kalenin yüksekliği 25 metre. Tüm dünyaca tanınmış olan filozof Diyojen’in heykelini de şehirde görebilirsiniz. İnceburun Feneri ise Türkiye’nin en uç noktası olarak biliniyor. Çevreye yayılmış olan jeolojik oluşumlar ve lav kalıntıları hayli ilginç. Bizanslılar tarafından inşa edilmiş olan Balatlar Kilisesi ise bir başka tarihi değer. Bu çevrede pek çok tarihi kalıntı bulunmakla beraber kazı çalışmaları günümüzde hala devam etmekte.

Sinop’un Boyabat ilçesinde bulunan Boyabat Kalesi şehrin bir diğer önemli kalesi. Roma ve Bizans döneminde kullanıldığı düşünülen kale Osmanlı’nın mimari izlerini de bünyesinde barındırıyor. Eğer şehirde mavi ile yeşilin buluştuğu muazzam bir manzara görmek isterseniz Hamsilos Koyu’na mutlaka uğramalısınız. 28 ayrı şelaleden oluşan Tatlıca Şelaleleri görenleri hayrete düşürecek cinsten. Şelalede serinlemek isteyen ve yeşil doğanın keyfini çıkarmak isteyenler buraya uğrayabilir.

Ağrı Sinop Uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Sinop’a ya da Sinop’tan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Sinop uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Ağrı Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.