Çok ucuz fiyatlar ile Balıkesir Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Eskişehir’e direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 6 saat 25 dakikadır.

Balıkesir Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir günümüzde pek çok arkeolojik kalıntıyı bünyesinde barındıran bir şehirdir. Uzun yıllar Frigyalılara ev sahipliği yapan kentin geçmişi, antik çağlara kadar uzanıyor. Günümüzde Frigyalılardan kalma mirasa sahip çıkan şehir, aynı zamanda merkezinden geçen Porsuk Çayı ve hareketli öğrenci yaşamı ile ülkemizde mutlaka görülmesi gereken noktalardan biridir.

Tarihi Odunpazarı Evleri, bölgenin en ilgi çekici semtlerinden biridir. Eskişehir’in en eski yerleşim birimi olan Odunpazarı, özellikle son yıllarda gerçekleşen restorasyon çalışmaları ile bambaşka bir görünüme kavuşmuştur. Bölgede pek çok sanat merkezi, müze, restoran, otel ve çeşme bulunur. Aynı zamanda Odunpazarı, kenti ziyaretiniz esnasında konaklama yapabileceğiniz yerlerden biridir. Şehrin en eski evlerine sahip olan bölge, geleneksel Osmanlı Devleti sivil mimarisinin en güzel örneklerini yansıtıyor.

Şehrin ortasından geçen Porsuk Çayı, Sakarya Irmağının en uzun koludur.  Özellikle Porşuk Çayının geçmesi sonucunda ikiye ayrılan Adalar, genç nüfusun yoğun olduğu bölgedir. Adaların etrafı yüzlerce kafe, restoran, bar ve kitapevinden oluşur. Gondol ve bot turları ile Porsuk Çayı, ziyaretçilerine keyifli bir seyahat sunuyor.

Balıkesir Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Merkez Havalimanı içinden de Balıkesir Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Balıkesir Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı