Çok ucuz fiyatlarla Dalaman Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Dalaman’dan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 45 dakikadır.

Dalaman Kayseri uçak bileti al!

Sizde Dalaman’dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Dalaman Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Dalaman Kayseri Uçak Bileti

Dalaman Kayseri Uçak Bileti

Tarihin pek çok döneminde önemini koruyan Kayseri, asırlar boyunca çok fazla medeniyete ev sahipliği yapan bir şehirdir. Kültürel ve tarihi açıdan büyük bir öneme sahip olan şehir, aynı zamanda farklı dinlerin ve etnik kökenlerin yüzyıllar boyunca bir arada yaşadığı topraklardır. Erciyes Dağı eteklerine kurulu olan Kayseri, aynı zamanda Türkiye’de kış turizminin aktif merkezlerinden biridir.

Şehrin en eski yerleşim birimi olan Talas; karakteristik dokusu, kültürel değerleri ve herkesi kendine hayran bırakan atmosferi ile oldukça ilgi çekici bir ilçedir. Etrafında pek çok yer altı şehri ve barınağın yer aldığı merkez taştan meydana gelen bir yapıya sahiptir. Eski mimarileri, kaya binaları, tarih kokan sokakları, kilise, manastır ve camileri  farklı bir tarza sahip olan Talas, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerdir. Bölgede bulunan Ali Dağı Yeraltı Şehri, gizemi ile sizi büyüleyici bir yolculuğa çıkarır. 1300 yıllık sarnıca sahip olan yeraltı şehri, milattan sonra 3. yüzyılda Bizans döneminden kalmadır. 2010 yılında ziyarete açılan bölge Kayseri’de turizmin adreslerinden biridir.

Dalaman Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Dalaman Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı içinden de Dalaman Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Dalaman Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.