Çok ucuz fiyatlarla Iğdır Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Iğdır’dan Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Iğdır Muş uçak bileti al!

Sizde Iğdır’dan Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Iğdır Muş ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Iğdır Muş Uçak Bileti

Iğdır Muş Uçak Bileti

Anadolu’da Türklere kapılarını ilk açan yerleşimlerden olan Muş, Doğu Anadolu Bölgesindedir. Şehrin genelinde ele geçirilen kalıntılara bakıldığında Muş’un tarihinin Urartulara dayandığı bilinir. Yüzyıllar öncesine dair pek çok esere ev sahipliği yapan kent, özellikle Türk uygarlıklarının önemli bir meskeni olarak kullanıldı. Bugün tarihi camileri, sokak mimarisini simgeleyen evleri, kaleleri ve köprüleri ile öne çıkan şehir, kültürel ve tarihi açıdan görülmeye değerdir.

Kentin karakterini ön planda tutan yapıların başında Yıldızlı Han gelir. 1307 tarihinde inşa edilen han, kesme taş ve kerpiç karışımından elde edildi. Bu karma, dönemin mimari üslubunu net bir şekilde ortaya koyar. İpek Yolu üzerinde bulunmasından dolayı şehrin ticaret kolu taşıyıcısı ve oteli olarak kullanılan han, kentin kültürel ve tarihi değerlerine dair çok fazla ipucu barındırır.

Iğdır Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Iğdır Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı içinden de Iğdır Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Iğdır Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.