Çok ucuz fiyatlarla Samsun Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Erzincan’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 50 dakikadır.

Samsun Erzincan uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Samsun Erzincan Uçak Bileti

Samsun Erzincan Uçak Bileti

Kültürel değerleri ile ülkemizin öne çıkan şehirlerinden olan Erzincan, 1050’li yıllarda Uratular ve Hititlere ev sahipliği yapması sonucunda önemli bir yönetim merkezi halini aldı. Bu iki uygarlığın ülkemizdeki en önemli yapılarına ev sahipliği yapan Erzincan, Doğu Anadolu’nun tarihi değerleri ile ön plana çıkan yerleşimidir. Etrafı dağlar ve ovalar ile çevrili olan kent, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de oldukça hoş manzaralara kucak açar.

Türkiye’nin en uzun liflerinden oluşan teleferik ve telesiyej sistemine sahip olan Ergan Kayak Merkezi, Erzincan şehir merkezine 13 kilometre uzaklıktadır. Kış aylarında şehrin turizm potansiyelini artıran bölge olan kayak merkezi, ülkemizin yeni yüzlerinden biridir. Çeşitli uzunluktan oluşan pistlere ev sahipliği yapan tesise ait yüksek kapasiteli bir otel bulunur.

Şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alan Ekşisu Kaplıcaları, Erzurum ve Erzincan kara yolu üzerinde yer alır. Kaplıca turizmi konusunda ileri gelen şehirler arsında kendini gösteren Erzincan bu özelliği neticesinde yıl içinde yüksek oranda yerli turist ağırlar. Sularında sodyum, magnezyum ve karbondioksit bulunduğu bilinen Ekşisu Kaplıcalarının; mide, solunum ve romatizma hastalıklarına iyi geldiği bilinir.

Samsun Erzincan uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Samsun Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.