Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Erzincan uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Erzincan ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Erzincan Uçak Bileti

Şanlıurfa Erzincan Uçak Bileti

Kendine özgü bir kültüre sahip olan Erzincan, Doğu Anadolu’nun yeşil şehirlerinden biridir. Tarihi yapılar ve doğal güzellikler bakımından geniş bir turizm yelpazesine sahip olan kent, aynı zamanda kaplıca merkezleri ile de adından bahsettirir.

Anadolu’nun en sağlam Ermeni manastırlarından olan Abrenk Kilisesi, Tercan’ın Üçpınar Köyü yakınlarındadır. Vank Dağı eteklerinde yer alan yapı, yıllar boyunca dinlerin en önemli merkezlerinden biri olarak varlığını sürdürdü. Bugün ilk dönemlerine ait izlerin hala görüldüğü kilise, özellikle üç dikiti ile dikkatleri üzerine çeker.

Erzincan’ın Kemaliye ilçesi hem tabiat güzelliği, hem de tarihi yapılar bakımından tam bir ilgi odağıdır. Kerpiç ve ahşabın karışımı ile meydana gelen Kemaliye evleri günümüzde hala yörenin önemli meskenlerini ifade eder. Belirli bir kültürü geçmişten bugüne taşıyan evler şirin yapısı ve mistik havası ile görülmeye değer.

Şanlıurfa Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Erzincan  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Şanlıurfa Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.