Çok ucuz fiyatlarla Sivas Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

Sivas Malatya uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Sivas Malatya Uçak Bileti

Sivas Malatya Uçak Bileti

Zengin doğası ve kültürel değerleri ile dikkatleri üzerine çeken Malatya, Anadolu toprakları arasında kendine özgü yapısı ile dikkat çeken şehirlerden biridir. Kentin tarihinde barındırdığı çeşitlilik günümüzde Malatya’nın tarihi açıdan önemli bir şehir olmasına vesile oldu. Yüzyıllar boyunca farklı dönemlere ait eserleri ile önemli bir konuma sahip olan kent, aynı zamanda tabiatı ile de doğaseverlerin uğrak noktaları arasındadır.

İlk yerleşiminin milattan önce 5000 yılına kadar uzandığı bilinen Arslantepe Ören Yeri, Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biridir. Orduzu beldesinde yer alan bölge özellikle Roma ve Bizans dönemine ait çok sayıda yaşam izine kapılarını açar. Uzun yıllar boyunca çeşitli ülkeler tarafından üzerine araştırmaların yapıldığı müzede ele geçirilen pek çok eser bugün Anadolu Medeniyetleri Müzesinde meraklıları ile buluşur. Aynı zamanda bölge Kral Tarhunza ve aslan heykelleri ile ilgi odağıdır.

Sivas Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Sivas Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.