Çok ucuz fiyatlarla Tokat Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Tokat Kayseri uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Kayseri ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Tokat Kayseri Uçak Bileti

Tokat Kayseri Uçak Bileti

Antik Çağdan beri süregelen bir insan yaşantısına tanıklık eden Kayseri, Türkiye’nin tam olarak orta noktasında yer alır. Bugün bu konumunu çeşitli şekillerde avantaja dönüştüren kent, Doğu’dan ve Batı’dan gelen kişilerin ortak buluşma alanıdır. Yüzyıllar boyunca Anadolu’nun ticarete açık yolları üzerinde olmasından dolayı günümüzde ticaretin en çok geliştiği kentler arasında ilk sıralarda gelen Kayseri, aynı zamanda pek çok mimarisi ile ülkemizin geçmişten bugüne kadar en iyi korunmuş bölgelerinden biri olduğunu kanıtlar.

3916 bir yüksekliğe sahip olan Erciyes Dağı, Kayseri denildiğinde akla gelen ilk yerdir. Tüm yıl boyunca zirvesindeki karların erimediği Erciyes, bugün gelişen teknoloji ve modern yüzü ile kış aylarında ülkemizin en fazla yerli ve yabancı turisti ağırlayan turizm adreslerinden biridir. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta olan bölge, aynı zamanda soğuk kış günlerinde sucuk partileri ile misafirlerine harika bir kış tatilinin yanı sıra duyumsuz bir lezzet sunar.

Tokat Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Tokat Kayseri uçak bileti web sitemizde çok ucuz!