Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Trabzon Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Adıyaman ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Adıyaman Uçak Bileti

Trabzon Adıyaman Uçak Bileti

Milattan önce 40.000 yılına kadar uzanan köklü tarihi ile dünya genelinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Adıyaman, Kommagene Krallığının ülkemizde ortaya çıktığı yerdir. Bugün UNESCO listesinde yer alan tarihi güzellikleri ile beğeni kazanan kent, aynı zamanda turizm açısından Türkiye’nin dünyaya açıldığı kapılardan biridir. Kalkilitik ve Neolitik çağlara ait benzersiz yapıları ve oluşumları ile adından sıklıkla bahsettiren Adıyaman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat bölümünde yer alır.

Helenistik dönemin ülkemizdeki eşsiz anılarından biri olan Nemrut Dağı Milli Parkı, Adıyaman denildiğinde akla ilk gelen yerdir. Kommagene Kralı 1. Antiochos’un atalarına, özellikle tanrılarına minnettarlığını ve sevgisini göstermek amacı ile yaptırdığı mezarlar ve anıtsal heykeller ile devasa bir tarihe kapılarını açan bölge, 1987 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazandı. 2150 metre yüksekliğe sahip olan Nemrut Dağında bulunan bu anıtsal eserlerin boyutu 8 ve 10 metre arasında değişir. Aynı zamanda gün yüzüne çıkarılan eşsiz eserlerin yanı sıra günümüzde hala keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda tarihi yapının toprak altında kaldığı bilinir.

Trabzon Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Trabzon Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.