Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 25 dakikadır.

Trabzon Samsun uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Samsun ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Samsun Uçak Bileti

Trabzon Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in bugün en gelişmiş kenti olarak bilinen Samsun, milattan önce 750-760 yıllarında İyon şehir devletlerinden biri olan Miletoslular tarafından kuruldu. Şehre yerleşip koloni topluluğu oluşturan uygarlık tarafından zemini hazırlanan Samsun, sonraki yıllarda çeşitli medeniyetlerin egemenliği altına girdi. Cumhuriyetin ilk filizlenmeye başladığı noktalardan olan şehir, aynı zamanda milli mücadele döneminde örnek teşkil eden kentler arasındadır.

Şehir tüm bunların yanı sıra kent merkezinde ve çevresinde yer alan doğal güzellikleri ile de tabiatın içinde huzur dolu bir tatil anlayışı vadeder.

Türkiye’nin en büyük deltalarından biri olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti toplamda 56.000 hektarlık bir alana sahiptir. Bafra ilçesinde bulunan bölge pek çok gölcük ve bataklıktan oluşur. Üzerinde sayısız bitki ve hayvan çeşidi barındıran Kızılırmak Deltası özellikle bataklık kırlangıcı, turna, sumru, karaleylek, boz ördek gibi canlıların üreme alanıdır. Muhteşem bir doğa harikası olan bölge aynı zamanda fotoğraf sanatçılarının yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biridir.

Trabzon Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Trabzon Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.