Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Kars’a pek çok firma tarafından uçuş yapılmaktadır. Antalya’dan Kars Havalimanı’na varış süresi aktarmalar da göz önüne alınırsa 4 saat 15 dakikadır.

Antalya Kars uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Antalya Kars uçak bileti de bu sitede bulunabilir. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı hemen yapın!

Kars’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Kars Uçak Bileti

Kars, ülkemizin en doğusunda yer alan doğal güzellikleri öne çıkan bir ilimiz. Şehir, türbeleri, müzeleri ve tarihi mirasları ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor. Kars’ın çok eskiden ipek yolu üzerinde olması çeşitli uygarlıkların da izlerini bırakmalarına neden olmuş. ANi Harabaleri bu bağlamda farklı milletlerin izlerini ortaya koyan tarihi bir yapı olarak öne çıkıyor.

Kars Müzesi’nde Kars’ın geçmişine dair pek çok iz bulabilirsiniz. Ebul Hasan Harakani’nin türbesi yine Kars’da bulunan ve turistler tarafından ilgi gören yerlerden. 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılmış olan Beylerbeyi Sarayı’nı da görmek isteyebilirsiniz. Bu saray bir süre sonra hükümet konağı olarak kullanılmış.

Meşhur Taş Köprü’yü de görmeden ayrılmayın. Keza köprü Sukapı Mahallesi ile Kale içi Mahallesi’ni ayıran önemli bir tarihi yapı. Kayak tutkunları ise Sarıkamış’da kış turizminin keyfini çıkarabilir. Kayak merkezi şehir merezine 55 km uzaklıkta.

Antalya Kars uçak bileti fiyatları

Kars’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Kars’a ya da Kars’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Kars uçak bileti de sitemizden kolaylıkla alınabilir.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Antalya Kars uçak bileti web sitemizde çok ucuz!