Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 20 saat, 55 dakikadır.

Balıkesir Kars uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kars Uçak Bileti

Balıkesir Kars Uçak Bileti

Kafkasya’ya açılan kapımız olan Kars, pek çok farklı etnik grupları bir arada toplayan ve tarihe kültürel miras olarak harmanlayan hoşgörülü bir şehirdir. Ani Harabeleri çok sayıda insanın adını duyduğu bir antik kenttir. Eski zamanlarda Kafkasya ve Anadolu sınırında bir kapı görevi gören Ani Harabeleri, 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir.

Ermenistan ve Türkiye arasındaki Arpaçay Nehri kıyısında kurulu olan antik kentin içinde surlar, katedral, cami ve kilise bulunmaktadır. Özgür Rus Mimari Evleri, şehirde bir başka dikkat çeken yapılar arasındadır. Kars’a uzun yıllar hükmeden Rusların, şehirde inşa ettiği eserler oldukça ilgi çekicidir. Kars, Ruslar tarafında Askeri Garnizon ilan edilmiş ve 19. yüzyılda Baltık Mimarisinde yapılan Hekim Evi, Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü, Tuncer Güvensoy Evi ve Eski Vali Konağı bu yapıların en güzel örneklerini teşkil eder.

Sarıkamış Kayak Merkezi, yıl içinde yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlıyor. Dünyada sadece Alpler’de ve Sarıkamış’ta bulunan kristal karı ile Sarıkamış Kayak Merkezi, dünya standartlarında bir eğlence anlayışı sunuyor.

Balıkesir Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Balıkesir Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.