Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 35 dakikadır.

Çanakkale Kars uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Kars Uçak Bileti

Çanakkale Kars Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin Kafkasya’ya açılan kapısı olan Kars, kültürel ve etnik farklılıkları ile insanları büyüleyen bir güzelliğe sahiptir. Kars’ta yer alan Ani Harabeleri geçmişte Anadolu ve Kafkasya arasında stratejik bir noktada bulunmasından dolayı kapı görevi taşıyordu. Ermenistan ve Türkiye arasındaki Arpaçay Nehri kıyısında yer alan antik kent, olağanüstü manzaralara da tanıklık ediyor. 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne adını yazdıran Ani Harabeleri, 5 kilometreyi bulan surları, katedrali, kilisesi ve camisi ile oldukça ilgi çekici bir görünüme sahiptir.

Sarıkamış Kayak Merkezi, dünya üzerinde sadece Alplerde bulunan kar kristallerine sahiptir. Sarıçam Ormanları arasında 13 kilometreyi bulan kayak pisti ile Türkiye’nin en güzel kayak merkezleri arasında yer alıyor. Kars’ın sert soğuğu nedeni ile donan Çıldır Gölü, özellikle son yılların popüler turizm noktalarından biri haline gelmiştir.  Çıldır Gölü üzerinde donmuş buzların arasında balık avı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda muhteşem doğasına kendinizi de bırakabilirsiniz. Sarıkamış şehitliği, Sarıkamış Trekking Rotaları ve Özgün Rus mimari eserleri Kars’ta mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Çanakkale Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.