Çok ucuz fiyatlarla Muş Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

Muş Kars uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Kars’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Muş Kars Uçak Bileti

Muş Kars Uçak Bileti

Anadolu ile Kafkasya’nın kesişim noktası olan Kars, Anadolu’nun en eski şehirleri arasındadır. Geçmişten beri stratejik konumunu tüm dönemlerinde muhafaza eden şehir, farklı bir kültüre ve inanışa açılan kapıdır. Tarihi İpek Yolunun ülkemizdeki en önemli kentlerinden biri olması ile de büyük bir öneme sahip olan Kars, yöresine özgü ananeleri ile dikkatleri üzerine toplar. Özellikle son yıllarda ülkemizin popüler illerinden biri olması ile de yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktası haline geldi.

Ülkemizin önemli kış turizmi merkezlerinden biri olan Sarıkamış Kayak Merkezi, bulunduğu bölgenin turizm kapasitesini karşılayan noktalardan biridir. Alpler ile aynı kalitede olan bir kar tozuna sahip olan Sarıkamış, bu özelliği ile kış sezonunda pek çok yerli ve yabancı gezginin uğrak adresidir. Etrafında otel ve pansiyon bulabileceğiniz kayak merkezi, çeşitli pistleri ve parkuru ile kayak keyfini doruklarda yaşayacağınız yerdir.

Ermenistan ve Türkiye sınırını oluşturan Arpaçay nehri kıyısındaki Ani Antik Kenti, 4500 metreyi aşan uzunluğa ve 8 metreyi aşan surlara sahiptir. Kars’a 45 kilometre uzaklıkta olan Ani Harabeleri Anadolu’nun geçiş güzergahı üzerinde yer alır.

Muş Kars uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Muş Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.