Çok ucuz fiyatlarla Artvin Kars Uşak uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Artvin’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılır. Artvin’den Kars’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 10 saat 30 dakika sürer.

Artvin Kars uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizden en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Artvin Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Artvin Kars Uçak Bileti

Artvin Kars Uçak Bileti

Dünyanın çeşitli medeniyetlerinin bir araya geldiği Kars, Mezopotamya ve Kafkasya’nın önemli bir kültür taşıyıcısıdır. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlerin egemenliği altında kalan Kars, özellikle uzun yıllar Rus himayesi altında kalması ile tanınır.

Şehirde gezilip görülecek birçok yer vardır. Bunların başında ise özellikle kış aylarında büyük bir keyif veren Çıldır Gölü, Sarıkamış Kayak Merkezi ve Ani Harabeleri gelir. Muhteşem bir coğrafyaya sahip olan kent, aynı zamanda tarihi açıdan da oldukça hoş bir atmosfer yansıtır. Yerli ve yabancı turistlerin ülkemizde sıklıkla rağbet gösterdiği turizm destinasyonları arasında olan Kars, keyifli bir seyahat sunar.

Artvin Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Artvin Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.