Çok ucuz fiyatlarla Batman Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman’dan Kars’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

Batman Kars uçak bileti al!

Sizde Batman’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Batman Kars Uçak Bileti

Batman Kars Uçak Bileti

Türkiye’nin en soğuk illerinden olan Kars, aynı zamanda en çok heykele sahip şehridir. Doğu Anadolu Bölgesinin en popüler yerleşimleri arasında yerini alan Kars, kültürlerin ve medeniyetlerin görsel anlamda harika bir birleşimidir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların egemen olduğu kent, özellikle Rus mimarisinin izlerini net bir şekilde taşır. Osmanlı, Ermeni ve Rus etkisi altında kalarak çok kültürlü bir hale dönüşen Kars, her bir noktası ile gezmekten büyük keyif alacağınız bir turizm rotasıdır.

Doğu Anadolu’nun en büyük ikinci gölü olan Çıldır Gölü, Kars şehir merkezine 70 kilometre uzaklıktaki Ardahan il sınırındadır. 120 kilometrekare büyüklüğüne sahip olan bölge, Türkiye’nin kış aylarında donan tek gölüdür. Kışın atlı kızaklar ile üstünden geçilen göl, balık avcılarının da vazgeçilmez adresidir.

Batman Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Batman Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı