Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 15 dakikadır.

Bodrum Kars uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Kars bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Bodrum Kars Uçak Bileti

Bodrum Kars Uçak Bileti

Özellikle son yıllarda Doğu Ekspresi yolculuğu ile ülkemiz genelinde popüler bir hale gelen Kars, en önemli kış turizmi merkezlerinden biridir. Bir hayli soğuk iklime sahip olan kent; kış aylarında donan gölleri, kayak merkezleri ve lezzetli balıkları ile göz alıcıdır. Varlığının ilk yılları en eski çağlara kadar dayanan şehir, farklı uygarlıkların egemenliği altında kalması sonucu mimari açıdan geniş bir perspektife sahiptir. Özellikle uzun yıllar boyunca Rusların hakimiyetinde varlığını devam ettiren Kars, günümüzde hala Rus etkisini pek çok sokağında korur. Türkiye ve Kafkasya’nın birbirine açılan kapısı Kars’ta bu özelliği ile de kültür farklılığı fazlaca görülür.

Şehrin tarihsel değerleri ile öne çıkan ilçelerinden olan Sarıkamış, Kars’a 57 kilometre uzaklıktadır. Türkiye’nin en önemli kış turizmi merkezlerinden biri olan Sarıkamış Kayak Merkezi, toplamda 12 kilometre genişliğinde 5 etaplı pistlere sahiptir. Alpler’den sonra kristal toz karın dünyada yalnızca Sarıkamış’ta olması ile büyük rağbet gören bölge, müthiş bir kayak zevkinin adresidir. Kayak merkezinin etrafında konaklamak amacı ile otel vardır.

Bodrum Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Bodrum Kars bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.