Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 15 dakikadır.

Erzincan Kars uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Erzincan Kars ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Erzincan Kars Uçak Bileti

Erzincan Kars Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Kars, ülkemizin Kafkasya sınırına açılan şehridir. Tarihsel serüveni ile beraber muhteşem bir geçmişe sahne olan kent, yüzyılların getirdiği yapısal değerleri ile bugün Türkiye’nin gözde turizm destinasyonları arasındadır. Çeşitli kültürlerin bir arada yaşadığı şehir, aynı zamanda bu özelliği ile de önemli bir kültür taşıyıcılığı görevini üstlenir. Kent tüm bunların yanı sıra yılın dört mevsimi de olağanüstü bir görüntü sunan tabiatı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Şehrin gezilecek yerlerinin başında gelen Sarıkamış Kayak Merkezi, yalnızca Kars’ın değil; Türkiye’nin de gözde turizm adreslerinden biridir. Sezonunun açılması ile beraber yüksek oranlarda rağbet gören kayak merkezi, aynı zamanda Alp’lerden sonra dünyanın en iyi kar kalitesine sahiptir.

Erzincan Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Erzincan Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı